Nabór na rok szkolny 2024/2025

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 20 im. Przyjaciół Przyrody ogłasza nabór na rok szkolny 2024/2025.

Poniżej znajdują się informacje dotyczące terminów i zasad naboru do przedszkola na rok szkolny 2024/2025.

Nasze przedszkole prowadzi nabór  dla dzieci 3- letnich.  Dzieci urodzone po roku 2021 mogą zostać przyjęte do przedszkola tylko w przypadku rezygnacji z przedszkola dziecka już uczęszczającego.

I ETAP NABORU

Pierwszym etapem naboru jest złożenie deklaracji kontynuacji przez rodziców dzieci uczęszczających już do naszego przedszkola.

Kartę kontynuacji należy pobrać u nauczycieli w grupach i złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 09.02.2024 r.

Niespełnienie tego wymogu jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu w nowym roku szkolnym.

Dla rodziców kandydatów do przedszkola, informacje na temat naboru znajdują się poniżej.

W razie pytań proszę o kontakt z dyrektorem przedszkola.

Dodatkowe informacje dotyczące naboru:

• Nie ma dodatkowych punktów za kolejność zgłoszeń.

• Platforma do elektronicznego zgłaszana kandydatów zostanie uruchomiona 1 marca 2024 r. na stronie:

www.edu.gorzow.pl (e-nabór-systemye-naboru rejestracja kandydatów do przedszkoli).

• Wniosek należy wydrukować, podpisać i przynieść do placówki pierwszej preferencji.

• Terminy przyjmowania wniosków w Przedszkolu Miejskim nr 20 im. Przyjaciół Przyrody  1-15 marca 2024 r.

• Decyzją Komisji Rekrutacyjnej na podstawie §15 pkt.3 „Zasad rekrutacji dzieci do przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w szkołach podstawowych w Gorzowie Wlkp. w roku szkolnym 2024/2025” rodzice w dniu składania „Wniosku przyjęcia dziecka do przedszkola” zobowiązani są przedstawić dokumenty potwierdzające okoliczności zawarte w oświadczeniach.

• Wykaz wymaganych dokumentów znajduje się w załączniku Dokumenty potwierdzające okoliczności zawarte w oświadczeniach.docx.

Zasady rekrutacji 2024/2025

Zarządzenie Nr 12/2024